Human resources


Start Temps has been operating on the Slovakian market more than 18 years as a leading provider of complete human resources services. The Start Temps Division has been focusing only on services in the field of temporary employment. The aim was to separate individual activities of the company and to cover them exclusively with a team of experts with long-term experience in a specific field. Based on this we can continue offering all our clients a first-class service at a high level and simultaneously act as a responsible and ethical HR partner. The main services of Start Temps are: Personnel leasing (Temporary secondment of employees) and Payroll service (Payroll department outsourcing).

Personálny recruitment

Spoločnosť Start Professionals s.r.o. vznikla so zámerom poskytnúť v rámci vyhľadávania vhodných kandidátov všetkým našim klientom, ako aj uchádzačom o prácu vysoko kvalifikované a úzko špecializované služby s dôrazom na odbornosť a dlhoročné skúsenosti našich profesionálnych recruiterov, researcherov a špecializovaných obchodníkov. V snahe byť ešte bližšie nielen k našim súčasným, ale aj novým klientom, spoločnosť Start Professionals otvára nové samostatné recruitingové pobočky v Bratislave, Košiciach a v Banskej Bystrici. Veríme, že aj touto formou dokážeme ešte kvalitnejšie a flexibilnejšie reagovať na vaše potreby a počas ďalších rokov opäť obhájiť 1. miesto v rebríčku Recruit Rank Awards (za rok 2014). V rámci tejto divízie sa prioritne špecializujeme na služby Personálneho Recruitmentu a služby HR Outsourcingu.

Outsourcing služieb

Start Service s.r.o. is a separate group within the HR group of Start Group, which mainly focuses on rendering Outsourcing services.
We will quickly and flexibly cover services that you need as a one-off service or provide temporary coverage in order to maintain the smooth running of your firm. The outsourcing of services enables us to provide you with turnkey services.
This means that we will solve the seasonal rush, stocktaking, problems in the warehouse and many other things for you. Our professionals will provide you with all that is necessary. Look for professional services in our company.

Fashion


The history of the Dutch brand Gaastra goes back to 1897, when Douwe Gaastra, a 22-year old founder, established the Dutch tradition of technically perfect manufacturing of sailing ships. The tradition has become a respected and globally recognised concept in the world of Yachting.

Since 1996, Gaastra has expanded its portfolio with a functional and sport fashion collection. Today, Gaastra is one of the top fashion yachting brands in Western Europe and it is also widely represented in the Americas. For many people, Gaastra has become synonymous with a modern lifestyle brand. In the spirit of the founder Douwe Gaastra we believe that innovation in fashion come from functional roots. Gaastra makes a unique connection of fashion, style and functionality in three basic collections. Experience acquired from the development of Gaastra Pro Collection is used and optimised for functional quality of the premium line of Gaastra Sport Apparel and Gaastra Breton Collection.

Napapijri

Cesta značky Napapijri sa začala v roku 1987 pod horou The Monte Bianco, najvyšším európskym vrcholom, kde taliansky výrobca cestovných tašiek predstavil prvú kolekciu outdoorového oblečenia.

Napapijri je variácia fínskeho slova pre arktický kruh. Logo vyjadruje severný a južný pól v grafickej podobe. Nórska vlajka je úzko spätá s DNA značky, ktorá predstavuje najsevernejšiu krajinu Európy, rodisko veľkých bádateľov, ako aj krajinu s extrémnymi podmienkami a nádhernou krajinou.

Je to práve cestovanie, dobrodružstvo a environmentalistika, čím značka žije do dnešného dňa. Za účelom zvýšenia povedomia o ekologicky ohrozených oblastiach sveta sa vytvorili partnerstvá s podobne zmýšľajúcimi organizáciami a jednotlivcami. Napr. v roku 2008 tím Napapijri s fotografom a dobrodruhom Sebastianom Copelandom predstavili v Miláne výstavu Copelandových fotografií s názvom Antarktída: Globálne otepľovanie, čím chceli podporiť výskum v otázkach environmentálnej udržateľnosti.

Výrobky značky Napapijri sú vytvárané s dôrazom na komfort, štýl a špičkové materiály.

North sails

Spoločnosť North Sails založil v roku 1957 Lowell North, americký námorník a zlatý olympijský medailista. North bol tiež technikom, ktorý sa metodicky zaoberal konštrukciou plachetníc rýchlejších ako boli tie, ktoré vyrábala konkurencia. Rok čo rok Lowell North a jeho tím propagovali nové inovatívne technológie, ktoré si podrobili vietor a vodu. Skúmali oceán a vyhrávali preteky.
Inšpirácia spoločnosti Lowell North dnes žije aj v odevoch North Sails, ktoré sú navrhnuté a vyvinuté tak, aby sa naši zákazníci mohli sústrediť na more a na moderný život, ktoré sú pre nich dôležité.

Značka Björn Borg bola založená v roku 1984 legendárnym švédskym tenistom Björnom Borgom. Fenomenálny tenista preniesol svojho športového ducha do svojej prvej kolekcie spodnej bielizne a oblečenia.
Charakteristické pre túto značku je spojenie funkčnosti s veľmi silným módnym nádychom. Značka sa zameriava na ľudí, ktorí sú aktívny a zároveň chcú vyzerať atraktívne.
Björn Borg vám prináša športovú módu do mesta aj na voľný čas. Z jednotlivých vrstiev si môžete vytvoriť funkčný outfit.
“Pokiaľ máte strach z prehry, nezaslúžite si vyhrať.” Björn Borg

Americká značka U.S. Polo Assn. bola založená v roku 1890. U.S. Polo Assn. je reprezentantom športu konské pólo v Spojených štátoch Amerických a Kanade. Táto značka sa zrodila zo športu konské pólo historicky známeho ako športu kráľov a šľachty. Kolekcie odrážajú odevný štýl inšpirovaný týmto športom a reflektujú ducha tohto športu.